zakon jp2 rycerze

Neobolszewicka nagonka na Kościół pokonana. Powstała Chorągiew Rycerzy JPII

psychoprawica

W Nowej Dębie w woj. podkarpackim powołano Chorągiew Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II. Po mszy świętej uroczyście przyjęto nowych braci zakonnych. Zakon ogłosił zwycięstwo nad pandemią i neobolszewicką nagonką na Kościół i papieża Polaka.

Zakon Rycerzy św. Jana Pawła II w Nowej Dębie

W Nowej Dębie na Podkarpaciu powołano do życia Chorągiew Rycerzy Zakonu św. Jana Pawła II. Stowarzyszenie działa w Polsce od 1 kwietnia (do dziś nie wiadomo czy to przeciągający się prima aprilisowy żart) 2011 r. i zrzesza mężczyzn w wierze katolickiej. Bractwo posiada własną regułę zatwierdzoną przez abp Henryka Hosera i prezentuje się ona następująco:

  • Umacnianie wiary i rozwijania katolickiej duchowości osób świeckich w tym zwłaszcza duchowości męskiej;
  • rozwijanie wrażliwości i dzieł miłosierdzia w tym w szczególności w zakresie godności i pełnej ochrony życia ludzkiego;
  • rozwijanie wzajemnej pomocy bratniej Rycerzy;
  • wspieranie duchowieństwa w każdej dziedzinie ich kapłańskiej posługi;
  • dbanie o rozwój patriotyzmu i miłości ojczyzny.

Zwycięstwo nad neobolszewizmem

Po powołaniu do życia nowodębskiej chorągwi bracia zakonni ogłosili, iż neobolszewickiej nagonce na świętego papieża Polaka oraz Kościół katolicki nie udało się powstrzymać rozrostu zakonu.

– Mimo pandemii i ograniczeń, mimo potwornej nagonki na naszego Patrona – św. Jana Pawła II. Pomimo neobolszewickiej nagonki na Kościół i walki z Kościołem istnieją ludzie, którzy widzą w Kościele sens, a w nauczaniu św. Jana Pawła II światło rozwoju. Pamiętajmy w modlitwie o naszych nowych Braciach. Módlmy się o rozwój Zakonu poza granicami, gdzie prowadzone są poważne działania do budowy przyczółków Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II.

– piszą bracia zakonni na swoim oficjalnym fanpage’u.

Dodaj komentarz